Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zakup kolekcji

Warunki zakupu antykwarycznego

 

AntykwariatSportowy.pl skupuje księgozbiory i całe kolekcje pamiątek sportowych od osób prywatnych, instytucji oraz firm. Skupujemy książki i pamiątki wyłącznie o szeroko pojętym sporcie. Prosimy o kontakt osoby, które posiadają wartościowe księgozbiory i są zainteresowane ich sprzedażą.

 

Sprzedających prosimy o kilka zdań i opis kolekcji oraz poglądowe zdjęcia. Na podstawie listy możemy oszacować przybliżoną wartość całości księgozbioru i zaoferować sprzedającemu odpowiednie warunki sprzedaży.

 

AntykwariatSportowy.pl skupuje również cenne i unikalne pamiątki sportowe: odznaki sportowe, programy meczowe, bilety z meczów (reprezentacja Polski, europejskie puchary z udziałem polskich klubów, Mistrzostwa Świata, Euro), stare proporczyki meczowe, dokumenty, itd.

 

Oferujemy zakup wyłącznie za gotówkę lub przelewem bankowym, płatność "z góry". Szczegóły ustalamy ze sprzedającym przed zawarciem transakcji. Każdego sprzedającego traktujemy indywidualnie.

 

Prosimy o kontakt mailowy: info@antykwariatsportowy.plUWAGA! Nie interesują nas pojedyncze książki i pamiątki, a jedynie całe kolekcje (min. 30 książek lub pamiątek). Nie dokonujemy też bezpłatnej wyceny poszczególnych pamiątek, w sytuacji, gdy nie są Państwo zainteresowani sprzedażą do naszego antykwariatu.

 

 

Co oferujemy?

 

Poza stroną internetową, docieramy newsletterem do kilku tysięcy naszych klientów regularnie informując ich o nowych książkach. Odwiedzamy także regularnie wszystkie targi kolekcjonerów sportowych w Polsce (Kraków, Warszawa) i w Europie (Praga, Londyn, Monachium i inne).

Współpraca

pixel