Darmowa dostawa od 200,00 zł
Rebel Forever. Wieczna Rebelia (kibice Bałtyk Gdynia)
Rebel Forever. Wieczna Rebelia (kibice Bałtyk Gdynia)
Rebel Forever. Wieczna Rebelia (kibice Bałtyk Gdynia)
Rebel Forever. Wieczna Rebelia (kibice Bałtyk Gdynia)
Rebel Forever. Wieczna Rebelia (kibice Bałtyk Gdynia)
Rebel Forever. Wieczna Rebelia (kibice Bałtyk Gdynia)

Rebel Forever. Wieczna Rebelia (kibice Bałtyk Gdynia)

  • Autorzy: Rafał Witulski, Rafał Gołuch
  • Rok wydania: 2019
  • ISBN: 978-83-66649-46-0
  • Liczba stron: 438
27,90 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Możesz kupić także poprzez:
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Stan: BARDZO DOBRY
Oprawa: miękka
Wymiary (cm): 20,5 (wysokość), / 14,5 (szerokość)
Kolor: nie
Opisywane kluby: Bałtyk Gdynia
Opisywane dyscypliny: piłka nożna
Statystyki, tabele: nie
Opis: Ta książka z pewnością zaciekawi tych kibiców, którzy brali aktywny udział w dopingowaniu swoich drużyn, jeździli za nimi na mecze wyjazdowe oraz z ekipą swoich znajomych miewali różne mniej lub bardziej szalony przygody w latach 90. ubiegłego wieku na polskich stadionach. Autorami książki są dwaj kibice-fanatycy klubu Bałtyk Gdynia i na ponad 400 stronach wspominają i relacjonują nie tylko swoje przygody na poszczególnych domowych i wyjazdowych meczach Bałtyku w ostatniej dekadzie XX wieku, ale również przedstawiają "od kuchni" wiele spraw i tematów związanych ze sceną kibicowską w Polsce we wspomnianych latach (m.in. wyjazdy na mecze reprezentacji) oraz to, jak z ich perspektywy wyglądała lokalna rywalizacja w Trójmieście z Arką i Lechią. Ponadto, w książce możemy przeczytać o tym, jak jej autorzy patrzyli na to, co się działo z klubem Bałtyk Gdynia i jak doprowadzono do jego upadku. W swoich tekstach odnoszą się też do wielu trudnych spraw związanych z codziennym życiem w Polsce, w tym o swoim straconym pokoleniu, które nastoletnie lata i młodość przeżyło w szalonych, ale też często bandyckich, latach 90. w Polsce. Oprócz wielu wspomnień, anegdot oraz informacji dotyczących kibiców Bałtyku Gdynia i ich rywali, książka zawiera też około 30 archiwalnych zdjęć z różnymi kadrami z kibicowskiego życia fanów Bałtyku z lat 90 ubiegłego wieku.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel