Darmowa dostawa od 200,00 zł
Medycyna Sportowa (wydanie pierwsze) PZWL

Medycyna Sportowa (wydanie pierwsze) PZWL

  • Autor: pod redakcją Artura Dziaka i Krystyny Nazar
  • Rok wydania: 1991
  • ISBN: 83-85300-04-X
  • Ilość stron: 370
55,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Możesz kupić także poprzez:
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Stan: BARDZO DOBRY
Oprawa: miękka
Wymiary (cm): 20 (wysokość), / 14 (szerokość)
Kolor: nie
Opisywane kluby: nie
Opisywane dyscypliny: nie
Statystyki, tabele: nie
Opis: Pierwsze wydanie naukowego opracowania dotyczącego medycyny sportowej. Książka jest adresowana do lekarzy specjalizujących się w dziedzinie medycyny sportowej oraz lekarzy orzekających o zdolności do uprawiania sportu. Może być wykorzystana w kształceniu przed- i podyplomowym w obszarze nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel